Image

Ładowanie

Logo Kubacki & Broniszewski Nieruchomości Finanse Doradztwo w wersji białej

Jesteśmy zespołem doświadczonych agentów, którzy specjalizują się w pośrednictwie sprzedaży, wynajmu oraz zarządzaniu nieruchomościami. Działamy na rynku już od wielu lat podczas, których zdobyliśmy zaufanie wielu zadowolonych klientów.

Jerzego Waszyngtona 20/11, 42-217 Częstochowa
512-611-496
723-858-580

kancelaria@k-b.org.pl

© 2023 Kubacki & Broniszewski | Powered by Sitefy

Kawalerka na sprzedaż

Lokalizacja: Łódzka, Częstochowa, Polska

225 000

6 428,57 /m2

400 /miesiąc

Krótka charakterystyka nieruchomości

Liczba pokoi: 1   Piętro: 1   Powierzchnia: 35m²  

Oferta

Typ oferty:

Sprzedaż

Rynek:

Wtórny

Budynek

Rodzaj mieszkania:

Brak informacji

Powierzchnia:

35m2

Liczba pięter:

4

Piętro:

1

Liczba pokoi:

1

Łazienka:

Wanna

Stan nieruchomości:

Do remontu

Budynek:

Blok

Parking podziemny:

Nie

Powierzchnia dodatkowa

Balkon:

Tak

Piwnica:

Tak

Taras:

Nie

Strych:

Nie

Wyposażenie

Wyposażenie kuchni:

 • Lodówka

 • Wyposażenie łazienki:

 • Umywalka
 • Wanna
 • WC
 • Koszty

  Wysokość czynszu

  400 /miesiąc

  Cena

  225 000

  Cena za m2

  6 428,57 /m2

  Opis


  Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, która znajduje się na parterze budynku i posiada dodatkowe udogodnienia, takie jak przestronna piwnica oraz balkon.

  Kawalerka usytuowana jest w dogodnej lokalizacji , przy ul. Łódzkiej – Parkitka, co zapewnia wygodny dostęp do sklepów, komunikacji miejskiej oraz innych istotnych punktów w okolicy. Kawalerka ma powierzchnię 35m2.

  Jasne wnętrza i funkcjonalny układ pomieszczeń tworzą przytulną atmosferę. Kawalerka posiada przestronną piwnicę 8m2, która stanowi doskonałe miejsce do przechowywania rzeczy sezonowych czy innych przedmiotów. Ponadto, apartament posiada balkon, który umożliwia relaks na świeżym powietrzu i cieszenie się widokiem.

  Jeśli marzą Państwo o kompaktowej i funkcjonalnej przestrzeni w dogodnej lokalizacji, ta kawalerka może być idealnym wyborem.

  Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania dalszych informacji. Kancelaria Kubacki & Broniszewski
  Nieruchomości Finanse Doradztwo
  ul. Waszyngtona 20/11
  42-200 Częstochowa
  Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.
  Przedstawione wizualizacje i grafiki mają charakter poglądowy i stanowią materiał pomocniczy, ułatwiający zorientowanie się w ogólnym wyglądzie oferowanej nieruchomości.
  Niniejsze ogłoszenie wraz z jego elementami jest własnością Kancelarii Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej.
  Niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Kubacki&Broniszewski Nieruchomości, Finanse, Doradztwo Sp. z o.o. w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.).

   

  Lokalizacja


  Kawalerka na sprzedaż

  Łódzka, Częstochowa, Polska